CS EN DE PL SK

Dokumentace

Obchodní dokumentace

Katalog produktů a služeb

Integrovaný systém managementu

Společnost FAVEX, s.r.o. má od roku 2005 zavedený a certifikovaný systém jakosti, který splňuje požadavky normy EN ISO 9001. Certifikační autoritou je  významná uznávaná společnost TÜV NORD. Tento systém je založen na procesním přístupu. V roce 2023 bylo rozhodnuto získat enviromentální certifikaci dle požadavků EN ISO 14001. Společnost se vydala cestou Integrovaného systému managementu, který umožňuje využití společných kapitol norem. Certifikace proběhla v listopadu roku 2023 opět společností Tüv Nord, při kterém obhájila certifikát EN ISO 9001 a získala certifikát EN ISO 14001. Integrovaný systém managementu se snažíme co největší možné míře přizpůsobit požadavkům našich zákazníků.
Společnost FAVEX, s.r.o. získala certifikát podle normy EN ISO 9001:2015 a EN ISO 14001:2015 certifikované společnosti TŰV NORD, která potvrzuje, že integrovaný systém managementu je náležitě vytvořen, dokumentován a zaveden v souladu s požadavky standardu obou norem.

Systém managementu dle EN ISO 9001 : 2015

Systém managementu dle EN ISO 14001 : 2015

Výroční zprávy společnosti FAVEX, s.r.o.

FAVEX, s.r.o. své auditované účetní závěrky a výroční zprávy pravidelně zveřejňuje. Pokud máte o tyto informace zájem, můžete si je stáhnout přímo zde.

Publicita

Elektronická evidence tržeb (EET)

  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu
    účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
    v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zásady zpracování osobních údajů

×